Welcome Revenger Is server SA:MP Role Play 78.96.236.248:7777

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

News Reporters - Model de live.

In jos 
AutorMesaj
LastThiefR0
Administrator
Administrator

Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/03/2013
Varsta : 20
Localizare : Galati , Tecuci

MesajSubiect: News Reporters - Model de live.   Dum Mar 10, 2013 8:03 pm

Am postat un model de live pentru cei noi care intra in factiune si nu stiu ce intrebari sa puna.

Buna dimineata/ziua/seara revenger, astazi il am langa mine pe X, salut X!
Sa incepem cu cateva intrebari din viata reala. Ok?
Cum te numesti?
Cati ani ai?
De unde esti?
Ce hobby-uri ai?
Ce muzica asculti?
Cum ai aflat de acest server?
Sa trecem la cateva intrebari din joc. Ok?
Ce level ai?
Ce bunuri personale detii?
Ce parere ai despre server?
Cum crezi ca se descurca adminii?
Sa trecem la cateva intrebari din public. Cine doreste sa ii adreseze o intrebare invitatului meu [/sms xyzcv]

In caz ca ramaneti fara intrebari la cele din public mai puteti sa adaugati de la voi.
Pe parcursul interviului puteti sa mai adaugati de la voi, dar sa respectati modelul cat de cat.
La intrebarile din public nu mai scrieti cine a pus intrebarea, este penibil.

Ca si /live se pot face si concursuri de cultura generala sau concurs de popularitate.
Concurs de popularitate:
Scopul acestui concurs este de a selecta 4 persoane cu experienta pentru a ne da detalii despre cariera lor, iar la sfarsit, pentru ca publicul sa decida cine, dintre aceste 4 persoane, este cea mai populara. Veti incepe prin a alege 4 persoane, sunteti obligati sa alegeti persoane cu experienta. Puteti face asta ori contactandu-le privat, ori folosind [/live]. Dupa ce ati ales cele 4 persoane, le veti chema la sediul News Reporter si veti incepe interogatoriul. Nu exista un model pentru acest concurs, insa ce aveti nevoie sa stiti, este ca trebuie sa va axati pe cariera celor 4 participanti. Ce au facut pe server, factiuni anterioare, rank-uri, ban-uri, scandaluri, realizari, avere, participare la cresterea server-ului, etc. Fara intrebari din realitate, fara pareri din public, fara pareri despre situatia serverului. Doar cariera lor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revenger.forumz.ro

News Reporters - Model de live.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome Revenger Is server SA:MP Role Play 78.96.236.248:7777 :: 78.96.236.248:7777 :: Factions :: News Reporter-
Mergi direct la: